• DOLAR
  $1.207,2700
 • EURO
  $0,2745
 • ALTIN
  $34.898,0000
 • BIST
  $141,7900
Belediye tamir etmeye kamyonlar hasar vermeye devam ediyor

Belediye tamir etmeye kamyonlar hasar vermeye devam ediyor

Kamyonet ve kamyonların üzerinde gezinirken hasar verdikleri Cumhuriyet Meydanı’nda parçalanan granit parke taşları, bir taraftan Bandırma Belediyesi’ne ait tamir ekibince tamir edilmeye devam edilirken diğer taraftan da servis aracı kamyonet ve kamyonlar hasar vermeye devam ediyor.

Yaklaşık 10 günden beri devam eden tamirin hasarlı granit parkelerin çokluğu nedeniyle daha bir süre daha devam edeceği öğrenildi. Büyük emek ve masraflar karşılığında yapılan Cumhuriyet Meydanı’ndaki parkelerin kamyonların hala hasar vermeye devam etmeleri nedeniyle tamir işlerinin bitmeyeceği ve kamuya zarar vermeye devam edecekleri için servis araçlarının gezinmelerine son verilmesi isteniyor.

HABERİN İÇİNDEN : Bir gün değil, 3 gün değil.Tüm yıl boyunca hemen hergün nerdeyse yılın 365 günü Cumhuriyet Meydanı’nda dolaşarak granit parkelerin hasar görmesine sebep olan kamyonet ve kamyonların servislerini el araçlarıyla yapmaları gerekiyor. Hem görüntü kirliliği hem de masraflara neden olan eylem son bulmalıdır. Sonunda paralar kamunun cebinden çıkıyor. Tamir ekibini; kentin bozuk olan birçok kaldırımı ve açılıp ta kapatılmayan yollar bekliyor. Cumhuriyet Meydanı kamyonların gezinti alanı değildir.

Erdem ÖZCAN

Bandırma Basın

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Haklısınız hepimizin cebinden gidiyor, ikinci görüş ve engelleme olarak mal indirme bindirme saatleri gece saatleri olarak belirlenmeli ve bu saatlerde indirecek kamyonete park kolaylığı sağlanmalıdır. Sadece kamyonet kamyon girmesinle olmaz. Haberde değerlendirilmesi gereklidir.

  Not objektif yorumumdur

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM