• DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  1,1300
Ergöz’e zulüm bitsin artık!

Ergöz’e zulüm bitsin artık!

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Ergöz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kent Konseyleri siyasal yapılar değildir. Belediyelerin alt kuruluşları değildir. Kişisel ve siyasal hesaplar ile siyasi entrikalar, Bandırma Kent Konseyi’ni eski, etkisiz ve suiistimal edilen konumuna geri götürür” dedi.

Haklı mı, haklı.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’un, üstelik kendisinin desteğiyle göreve getirdiği Kent Konseyi Başkanı Ergöz’ü, bir yılı aşkın süredir çalıştırmamak, yıldırmak ve görevi bırakmasını sağlamak için elinden geleni yapıyor. Öyle ki, bu işi kişisel prestij ve onur mücadelesi durumuna getirdi. Bu konuda kiminle konuşsa, Ergöz ile ilgili olarak öfkesini kontrol edemiyor. Aklında varsa yoksa Murat Ergöz’ü yok etmek!

Ergöz’e, Belediye Başkanı Tosun’un aylardır reva gördüğü davranış, tam anlamıyla zulümdür. Onu çalıştırmamak için elinden geleni yapması, aslında Bandırma’ya zarar vermektedir ama farkında değil.

Ergöz’ün yerine başkanı olsa çoktan kaçar giderdi. Ancak Ergöz, omurgalı davranıyor ve direniyor. Çünkü sivil toplum kuruluşlarının oylarıyla, seçimle geldiğini biliyor ve hizmet etmek istiyor. Umudunu da koruyor.

Başkan Tosun’un bu konuda sağduyusunu ortaya koyup, Kent Konseyi’nin sivil toplum kuruluşu olduğu gerçeğini artık görmesi ve Murat Ergöz’ü yıkmaya çalışma kompleksinden vazgeçmesi konusunda pek umudum olmasa da, kendisine şöyle seslenmek istiyorum:

Kent Konseyi ile uğraşmayı bırak, Bandırma’nın sorunlarını çözmeye bak!

Önder BALIKÇI

Bandırma Basın

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM